Oferujemy pełną obsługę z zakresu oklejanie witryn. Wykonamy pomiary, doradzimy w doborze folii oraz technologi druku. Usuniemy z witryn stare naklejki oraz zabrudzenia i w pełni przygotujemy do wyklejanie witryn. Zapewniamy pełne wsparcie z zakresu przygotowania plików i grafiki a termin montażu dostosujemy do Państwa.

RODZAJE FOLII:

Folia monomeryczna:

Podstawowa biała folia na której wykonujemy dowolne pełno kolorowe wydruki. Naklejana zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Po naklejeniu na szybę nie możemy zajrzeć do środka lub na zewnątrz. Nie blokuje całkowicie dostępu światła. Nadruk może zostać dodatkowo zabezpieczony laminatem UV (błysk lub mat.) co wydłuża trwałość kolorów.

Folia dziurkowana OWV:

Folię One-Way-Vision stosujemy do oklejania szyb gdzie jest potrzeba zachowania widoczności i dostępu światła dziennego. Po naklejeniu na szybę widzimy nadrukowaną grafikę, natomiast od środka możemy patrzeć na zewnątrz (jeśli na zewnątrz jest jaśniej niż w  pomieszczeniu).  Naklejana tylko od zewnątrz.

Folia ploterowa:

Folia kolorowa firmy ORACAL z której wycinane są napisy, loga lub grafika bez tła. Naklejana jest na zewnątrz lub od wewnątrz szyb, po naklejeniu na szybę z obu stron ma ten sam kolor.

Folia mleczna, mrożona:

Folia dekoracyjna którą naklejamy w celu uzyskania efektu matowienia lub oszronienia szkła. Najczęściej stosowana w gabinetach lekarskich i kosmetycznych, biurach i salach konferencyjnych. Na folii możemy drukować dowolną grafikę.

Folia lustrzana:

Dzięki efektom świetlnym daje znakomity efekt dekoracyjny, a przede wszystkim pozwala widzieć nie będąc widzianym (efekt lustra weneckiego jeśli na zewnątrz jest jaśniej niż w pomieszczeniu)Chroni przed ciekawskimi spojrzeniami , zabezpiecza przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz. Znacząco obniżają temperaturę we wnętrzach.

 

 

► OKLEJANIE WITRYN

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem witryn, szyb, okien, balkonów, drzwi szklanych, szyldów,  powierzchni płaskich. 

Oklejanie witryn jest jednym z najpopularniejszych sposobów oznakowania biura lub punktu sprzedaży.

Wyklejanie szyb folią zapewnia osłonięcie wnętrza przed wzrokiem  niepożądanych osób lub też ochronę przez światłem słonecznym.

PROJEKT ► WYDRUK ► MONTAŻ

Zaprojektujemy od podstaw Twoją reklamę wraz z wydrukiem i montażem. 

 

SZYBKA WYCENA !!!

 

 info@uslugireklamowe.com.pl 

 

+48 512 655 865

SZYBKA WYCENA !!! Ofertę cenową kalkulujemy indywidualnie dla każdego klienta.

              info@uslugireklamowe.com.pl               +48 512 655 865

Dane adresowe:

Usługi Reklamowe

ul. Mlądzka 27, 04-136 Warszawa

NIP: 113-243-14-24

REGON: 145966078

Konto bankowe:

MBANK  72 1140 2004 0000 3702 8311 6698

 

Dane kontaktowe:

Telefon: 

+48 512 655 865

+48 509 874 874

(22) 407 91 90

E-mail: info@uslugireklamowe.com.pl

​Godziny pracy: 9:00-16:00