UslugiReklamowe.com.pl - kompleksowa obsługa reklamowo-marketingowa.
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach:

Czym jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie stron WWW w Internecie jest to działanie mające na celu wypromowanie danego serwisu na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych dla danych słów kluczowych lub zwrotów (które są związane z tematyką danej strony).

Pozycjonowanie jest najprostszą i jedna z najbardziej skutecznych metod promowania danej strony WWW. Pozycjonowanie sprawi, że klient poszukujący danego produktu lub usługi sam trafi na Państwa stronę.

Cennik pozycjonowania fraz jedno lub kilko wyrazowych:Podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 22%.podatku VAT.

»   Ilość wyników wyszukiwania dla zadanej frazy oznacza ilość stron zaindeksowanych przez wyszukiwarkę dla danej frazy;

»   Szacowany czas oczekiwana na dotarcie serwisu do pierwszej 10-tki jest orientacyjną wartością czasu, po którym pozycjonowana strona powinna dotrzeć do pierwszej 10-tki wyników. Wartość ta podawana jest na podstawie danych statystycznych oraz wcześniejszych doświadczeń;

»   Opłata miesięczna za utrzymanie wyników to opłata pobierana od momentu pojawienia się strony w wynikach wyszukiwania na określonej pozycji (między 1 a 10). Opłata będzie wyliczana każdego dnia na podstawie aktualnej pozycji strony w wynikach wyszukiwania;

»   Stawka dzienna zostanie wyliczona na podstawie aktualnie zajmowanej pozycji oraz stawki dla danej pozycji dzielonej przez ilość dni w miesiącu.

Jeśli interesuje Cię usługa pozycjonowania wyślij nam zapytanie.

Pobierane są opłaty tylko i wyłącznie wynikające z rezultatów naszej pracy. Miesięczne faktury za pozycjonowanie wystawiane są "z dołu" po zakończeniu okresu rozliczeniowego na podstawie TYLKO i WYŁĄCZNIE wyników z pierwszej strony odpowiedzi wyszukiwarki. Oznacza to, że na miesięcznej fakturze za usługi pozycjonowania, każda naliczona złotówka będzie proporcjonalnym odzwierciedleniem realnych wyników na pierwszej stronie wyszukiwarki z poprzedniego, zamkniętego okresu rozliczeniowego.

Submenu: oferta   |   zamówienia   |   regulamin współpracy   |   FAQ - odpowiedzi na Twoje pytania   |   kontakt
UslugiReklamowe.com.pl - kompleksowa obsługa reklamowo-marketingowa.
Copyright © UslugiReklamowe.com.pl     |     Powered by CSSoft