UslugiReklamowe.com.pl - kompleksowa obsługa reklamowo-marketingowa.
FAQ czyli najczęściej zadawane pytania:

Kto wykonuje zamówione MATERIAŁY REKLAMOWE?
Współpracujemy jedynie z dostawcami pracującymi zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi. Kooperacja ze specjalistami w swoich dziedzinach pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości naszych usług oraz oferowanie bardzo konkurencyjnych cen.

Jak regulowana jest PŁATNOŚĆ za zamówienie?
W przypadku nowych klientów obowiązuje przedpłata przelewem na nasze konto po zatwierdzeniu projektu, na podstawie wystawionej przez nas faktury proforma. Wyjątkiem jest usługa pozycjonowania, gdzie płatność następuje po wykonaniu zlecenia. Dla stałych klientów oferujemy płatność przy odbiorze lub z opóźnionym terminem płatności.

Jaki jest TERMIN REALIZACJI zamówienia?
Termin realizacji to od 3 do 10 dni roboczych od zaakceptowania projektu oraz wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. O terminie zawsze informujemy klienta przed przyjęciem zlecenia.

Jak następuje WYSYŁKA?
Zamówione materiały wysyłamy bezpłatnie przesyłką priorytetową Poczty Polskiej lub za dodatkową opłatą firmą kurierską.

Jak możemy zwiększyć BEZPIECZEŃSTWO transakcji dla klienta?
Aby upewnić klienta, że rzetelnie realizujemy zamówienia możemy wystawić zamówienia w formie aukcji na allegro lub na międzynarodowym eBay.

Gdzie mogę znaleźć REGULAMIN współpracy?
Regulamin znajduje się w zakładce zamówienia.

Czym jest CMYK?
Jest to model barw stosowany w grafice komputerowej i w poligrafii przy drukowaniu barwnym: C oznacza niebieski (ang. cyan), M purpurę(magenta), Y żółty ( yellow), K czarny (umownie od key).

Co oznacz 4+4 CMYK?
Oznacza to, że dany produkt drukowany jest dwustronnie w pełnym kolorze.

Co oznacza 4+0 CMYK?
Używamy tego symbolu przy plakatach, co oznacza, że plakaty są kolorowe tylko z jednej strony.

Co oznacza druk FULL COLOR?
Pełen kolor to pomieszane i nałożone na siebie 4 kolory: Cyan (light blue), Magenta (pinky red), Yellow and Black. Pełen kolor oznacza, że możesz uzyskać wszystkie kolory tęczy na Twoich ulotkach, plakatach i folderach i nie musisz za to dodatkowo płacić.

Czym jest OFFSET?
Jest to poligraficzna technika druku płaskiego, w której farba drukarska przenoszona jest z formy drukowej %u2013 metalowej płyty pokrytej warstwą światłoczułą na podłoże za pośrednictwem cylindra pokrytego warstwą gumy; metodą offsetową drukuje się na jednobarwnym lub wielobarwnym papierze (np. ulotki, listowniki, teczki, plakaty), tekturze, folii metalowej lub z tworzywa sztucznego, blasze.

Dlaczego mówiąc o rozdzielczości podaje się PIKSELE?
Piksel jest to punkt świetlny na ekranie monitora komputerowego, będący najmniejszym, niepodzielnym elementem wyświetlanego obrazu. Ilość pikseli widocznych jednocześnie na ekranie określa się jako rozdzielczość obrazu. Im więcej pikseli tym łatwiej o rzetelny druk w dobrej jakości.

Dlaczego tak ważna jest ROZDZIELCZOŚĆ?
Rozdzielczość jest to ilość pikseli możliwa do wyświetlenia na ekranie monitora (bądź na wydruku drukarki). Rozdzielczość określa się jako ilość pikseli w poziomie razy ilość w pionie. Im większa rozdzielczość obrazu, tym wyższa jest więc jego jakość.

Czym jest SPAD?
Jest to obszar druku, który wychodzi poza krawędź ostatecznej publikacji. Spad gwarantuje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. Dlatego wszystkie barwne obszary dochodzące do marginesu dokumentu muszą zostać rozszerzone, aby wychodziły poza jego brzeg na szerokość około 3-5mm.

Submenu: oferta   |   zamówienia   |   regulamin współpracy   |   FAQ - odpowiedzi na Twoje pytania   |   kontakt
UslugiReklamowe.com.pl - kompleksowa obsługa reklamowo-marketingowa.
Copyright © UslugiReklamowe.com.pl     |     Powered by CSSoft